Hulda Lindgrens Gata 8
Högsbo, Göteborg, 580 m2
Välkommen till kontoret på tredje våningen på Hulda Lindgrens Gata 8. Här får ni utsikt över takåsarna som skapar en...
Kontor, 203 m2, Göteborg, Högsbo
Hyra: Ej angiven
Ljust och luftigt kontor i Sisjön. Lokalen består av öppet landskap med flertalet kontorsrum. Det finns även ett bra konferensrum samt kök. Ett väldigt trevligt kontor för cirka 12-15 medarbetare. Den totala ytan är 203 kvm. Det finns en väldigt trevlig ljusgård som leder in till kontoret.
Ljust och luftigt kontor i Sisjön. Lokalen består av öppet landskap med flertalet kontorsrum. Det finns även ett bra konferensrum samt kök. Ett väldigt trevligt kontor för cirka 12-15 medarbetare. Den totala ytan är 203 kvm.
Med närheten till 421 köpcenter finns det restauranger, butiker, gym och annat man kan tänka sig behöva. Säröleden tar dig snabbt till kontoret från centrala Göteborg.
Hit går flertalet bussar. Via Säröleden tar man sig också enkelt hit med bil. Det finns också bra cykelleder för den hurtige.
Ja
SkyltlägeJa