Kontor, 2430 m2, Stockholm, Centrum
Här kan skapa fina ytor för era medarbetare i ett trevligt läge med närhet till strandpromenaden Hornsbergsstrand.
Västra Kungsholmen är ett område som det har hänt mycket med på sistone och kommer hända mycket framöver. När alla fastigheter står klara och bostäderna är färdigutvecklade kommer det att finnas 20.000 boende och 35.000 arbetsplatser. I takt med denna utveckling ökar naturligtvis också utbud av service och trivseln i området.
Börjar du bli en fena på videomöten? Nu erbjuder vi digitala visningar av våra lediga lokaler.
Hör av dig till våra uthyrare så fixar vi en digital rundtur för dig och dina kollegor!
Läget är ett av de bästa i innerstaden, med 1oo meter till tunnelbanan och vidare med denna 4 min till centralen. Även 100 meter till E4 och E20, och endast 13 min till Bromma Flygplats med taxi. Cyklar du hellre? Det tar 10 min till city och cykelvägarna är riktigt fina. Fastigheten erbjuder även eget cykel- och bilgarage. Eller varför inte pendla med färja från bryggan?
Precis i närheten ligger även Hornsbergs strand. En härlig strandpromenad med strandpark, mängder av restauranger, folkliv och bryggor. I närområdet finns även nöjen som Ballbreaker, Boule och Bar, träning på SATS eller i något av utomhusgymmen, eller kanske en skön löprunda längs vattnet, Kungsholmen runt? Lindhagen köpcenter erbjuder Ica Maxi och andra butiker som förenklar vardagspusslet.
Skicka denna lokalen till e-post