Fler lokaler från GE Capital Real Estate / Stockholm
ID: 225437
Företag:
GE Capital Real Estate / Stockholm
Hemsida:
www.gecapitalrealestate.se
Typ av lokal:
Kontor
Yta:
168m²
Stad: Stockholm
Stadsdel: Danderyd
Adress: Svärdvägen 3C
Kontaktperson:
| Fredrik Lindén 08-4574528 Maila mig |
Svärdvägen 3C
Stockholm, Danderyd, 168m²
Kontors eller butikslokal i bästa standard. Försedd med egen entré och fönster i tre väderstreck.
Markplan, 3 väderstreck och egen entré!
Kontors eller butikslokal i bästa standard. Försedd med egen entré och fönster i tre väderstreck. Perfekt för företaget som vill ha kontor och eventuellt butik/showroom i bästa läge i Danderyd.Fastigheten ligger i bästa skyltläge intill E18 med goda kommunikationer och med ett stort serviceutbud.
Planlösning
Kontor med öppen planlösning!
Omgivning
Förutom Mörby centrum med alla dess faciliteter har du även naturen in på knuten. Bästa kommunikationsläget.
Kommunikationer
Med bil tar du dig till Arlanda flygplats på 25-30 minuter, Bromma flygplats på 15-20 minuter. Buss går via Sollentuna till Kista och från Sollentuna även pendeltåg.
Med tunnelbana från Mörby centrum tar du dig till Stockholm city på under 15 minuter.
Service
Restauranger finns i fastigheten. Ett stenkast bort finner du Mörby Centrum som erbjuder goda luncher, shopping, kassatjänst, systembolag och Friskis & Svettis. I området finns fler bra restauranger. I augusti öppnar SATS sin nya träningsanläggning på Karlsrovägen 2.
För hyresgäster i fastigheten finns publikt dusch och omklädningsrum.




Vi hjälper dig till din nya lokal.
Spara som favorit