Lediga lokaler

Totalt989
Lediga kontor630
Lediga butiker44
Lager61
Industri18
Kombi220
Kontorshotell
 
16
 
Stockholm369
Göteborg353
Malmö74
= 5,728,435m²

Min sida

E-post:

Lösenord:




Lediga jobb

Lokalnytt.se söker säljare och key account manager! Läs mer »

Lediga jobb

Söker ni lokal?

Lokal sökes

Objektsannonsering

Lokalnytt.se besöks av flera tusen företag varje vecka som söker lediga lokaler. Vill ni också exponera er lokal mot dessa företag? Läs mer här »

Objektsannonsering

Mobilsite

Ni kan även söka lediga lokaler via er mobil »

Mobilsite

Digitalt arkiv

Här kan ni bläddra i alla våra digitala magasin »

Digital tidning

Inför flytten

Lokalnytts checkista vid flytt

Vår checklista innehåller allt du behöver inför lokalbytet.

Fråga juristen

Vår fastighetsägare vill höja hyran rejält, hur vet jag att den är skälig?

Läs juristens svar »


 
Vi hjälper dig till din nya lokal.Vi hjälper dig till din nya lokal.Vi hjälper dig till din nya lokal.




Share/Bookmark Dela faktabladet
Skriv ut
Spara som PDF
Information


Fler lokaler från Fastighets AB Balder

ID: 220103

Företag:
Fastighets AB Balder
Hemsida:
www.balder.se
Typ av lokal:
Kombi
Yta:
2000m²

Stad: Göteborg
Stadsdel: Hisingen
Adress: Säterigatan 20

Kontaktperson:

Uthyrning GÖTEBORG
020-151151
Maila mig

Säterigatan 20

Göteborg, Hisingen, 2000m²

Säterigatan erbjuder en unik möjlighet att hyra allt från 300-2000 kvm kontor, lager eller produktion.

Här finns möjligheter att hyra från 300-2000 kvm, unikt tillfälle att påverka ytan efter dina behov och önskemål! Vi kan också erbjuda produktions eller lagerytor.
Counter

Kommunikationer

Fyra busslinjer trafikerar området.
Älvsnabben, som har 30-minuterstrafik, lägger till vid Dockepiren på Eriksberg. Cyklar du eller vill ta en längre promenad så kan du också utnyttja Älvsnabbare som trafikerar Rosenlund - Lindholmspiren med 15-minuterstrafik och vid högtrafik pendlar över älven var tionde minut

Service

En stor tillgång är Färjenäsparken, som med berg, stigar och historiska minnesmärken, är en utmärkt plats för rekreation och fritidsaktiviteter.


Planlösningar



Andra lokaler av typen Kombi i Hisingen

 Ringögatan 29-312100m²
 Importgatan 102194m²
 Ringögatan 29-312100m²

PoolKungen.se

Lokalnytt är en marknadsplats för lediga lokaler. På lokalnytt.se kan nu söka bland tusentals lediga lokaler. Ni kan söka på bl.a kontor, lager, butik och industrilokaler.

Våra besökare på lokalnytt.se letar för det mesta efter lediga kontor i Stockholm, lediga kontor i Göteborg, lediga kontor i Malmö och lediga kontor i Linköping. Maila oss så hjälper vi er att hitta funktionella lediga lokaler i Stockholm, Göteborg, Malmö, Uppsala, Norrköping och Linköping.