Lediga lokaler

Totalt995
Lediga kontor643
Lediga butiker49
Lager57
Industri18
Kombi214
Kontorshotell
 
14
 
Stockholm336
Göteborg385
Malmö77
= 5,734,197m²

Min sida

E-post:

Lösenord:




Lediga jobb

Lokalnytt.se söker säljare och key account manager! Läs mer »

Lediga jobb

Söker ni lokal?

Lokal sökes

Objektsannonsering

Lokalnytt.se besöks av flera tusen företag varje vecka som söker lediga lokaler. Vill ni också exponera er lokal mot dessa företag? Läs mer här »

Objektsannonsering

Mobilsite

Ni kan även söka lediga lokaler via er mobil »

Mobilsite

Digitalt arkiv

Här kan ni bläddra i alla våra digitala magasin »

Digital tidning

Inför flytten

Lokalnytts checkista vid flytt

Vår checklista innehåller allt du behöver inför lokalbytet.

Fråga juristen

Vår fastighetsägare vill höja hyran rejält, hur vet jag att den är skälig?

Läs juristens svar »


 
Vi hjälper dig till din nya lokal.Vi hjälper dig till din nya lokal.Vi hjälper dig till din nya lokal.




Share/Bookmark Dela faktabladet
Skriv ut
Spara som PDF
Information


Fler lokaler från Atrium Ljungberg

ID: 206224

Företag:
Atrium Ljungberg
Hemsida:
www.atriumljungberg.se
Typ av lokal:
Kontor
Yta:
35m²

Stad: Stockholm
Stadsdel: Nacka
Adress: Sickla Industriväg 7

Kontaktperson:

Ulla-Maj Klintmark
08-7438080
Maila mig

Sickla Industriväg 7

Stockholm, Nacka, 35m²

Sickla Företagare Centrum erbjuder ljusa och trevliga rum för 1-4 arbetsplatser. Företagshotellet har en gemytlig gemenskap och har Sickla Köpkvarters

Sickla Företagare Centrum erbjuder ljusa och trevliga rum för 1-4 arbetsplatser. Företagshotellet har en gemytlig gemenskap och har Sickla Köpkvarters service utbud runt hörnet . Rummen är mellan 17-35 kvm och hyrs omöblerade från 5500:- /mån.

I hyran ingår "allt" - välfungerande reception, telefonpassning, posthämtning, el, städning, kopiering, flera konferensrum, bredband, kaffe mm
Counter

Omgivning

Gott om restauranger, konferenshallar, ett handelsområde i full utveckling, gymnasieskolor och mängder av kulturaktiviteter gör Sickla till ett mycket attraktivt etableringsalternativ. Sickla är faktiskt som en liten stad och i den lilla staden känner de

Kommunikationer

Mycket bra kommunikationer till stan och övriga Nacka. Nära södra länkens mynning. Några gästparkeringsplatser utanför. Parkeringshus i närheten.
Kollektivt - 20-tal bussar, Saltsjöbanan, tvärbanan

Service

Bredband ingår i hyran

Övrigt

Atrium Ljungberg är ett av Sveriges största börsnoterade fastighetsbolag.
Vår inriktning är att långsiktigt äga, utveckla och förvalta framför allt handels- och kontorsfastigheter.
Vi finns på tillväxtmarknader i Sverige, huvudsakligen i Stockholm, Uppsala och Malmö.

Ambitionen är att utveckla våra områden till helhetsmiljöer som är långsiktigt hållbara och attraktiva över tiden. Helhetsmiljöer skapar vi genom att kombinera handel och arbetsplatser med boende och olika service- och samhällsfunktioner. Därför har vi också bostäder och verksamheter inom kultur, service och lärande i vårt bestånd.

Vi driver utvecklingen och förvaltningen med egen kompetent och engagerad personal och i nära samarbete med våra kunder och partners.
Vår vision är att skapa levande mötesplatser för människor, handel och affärer.


PoolKungen.se

Lokalnytt är en marknadsplats för lediga lokaler. På lokalnytt.se kan nu söka bland tusentals lediga lokaler. Ni kan söka på bl.a kontor, lager, butik och industrilokaler.

Våra besökare på lokalnytt.se letar för det mesta efter lediga kontor i Stockholm, lediga kontor i Göteborg, lediga kontor i Malmö och lediga kontor i Linköping. Maila oss så hjälper vi er att hitta funktionella lediga lokaler i Stockholm, Göteborg, Malmö, Uppsala, Norrköping och Linköping.